Ozzy Osbourne dotiahne do Prahy aj Hollywood Vampires

Princ temnoty OZZY OSBOURNE už vystupuje päť desaťročí a toto výročie oslávi svetovým koncertným turné Farewell World Tour, ktoré by malo trvať až do roku 2020. Bude to zrejme posledné turné tejto legendy. Šnúra koncertov odštartuje v máji 2018 v Mexiku a o chvíľu na to, 13. júna 2018, zavíta Ozzy aj do Prahy na letisko Letňany.

 

„Ľudia sa ma stále pýtajú, kedy že to pôjdem do dôchodku. Toto bude moje posledné turné, ale nemôžem povedať, že ešte tu a tam nevystúpim,“ hovorí spevák, ktorý s kapelou Black Sabbath, ale aj na sólovej dráhe formoval metalový svet. Na turné s ním pôjde kapela v zložení Zakk Wylde (gitara), Blasko (basgitara), Tommy Clufetos (bicie) a Adam Wakeman (klávesy).

 

Pán Osbourne a spol. budú mať aj na pražskom koncerte špeciálneho hosťa, ktorým bude superskupina HOLLYWOOD VAMPIRES. Tá vznikla v roku 2015 a jej jadro tvoria také veľké mená, ako len Alice Cooper, Joe Perry a Johnny Depp môžu byť. Vo svojej tvorbe oslavujú rockové vzory 70. rokov a ich tvorbu. Na turné v roku 2018 by mali ich zostavu doplniť Tommy Henriksen, Matt Sorum, Robert DeLeo a Bruce Witkin. Vstupenky na koncert budú v predaji od 9. novembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *