Ozzy odkladá turné kvôli zdravotným komplikáciám

So zdravím starších rockerov to býva niekedy ošemetné. Tento raz vážne zdravotné problémy neminuli OZZYHO OSBOURNEA, ktorý mal naplánované turné No More Tours 2 spolu s Judas Priest po Európe a Veľkej Británii.

 

Ozzymu bola ale diagnostikovaná vážna infekcia dýchacích ciest, ktorá by sa podľa lekárov mohla ľahko rozvinúť v zápal pľúc a odporučili mu zimné turné odložiť.

 

Zdravotné problémy Ozzymu nepridali na nálade. Podľa jeho slov sa všetko, čoho sa dotkol od októbra, ,,posralo“ a cíti sa kvôli tomu ,,nanič“. Už predtým ho trápil stafylokok v palci, ktorý mu znemožňoval pracovať. Ospravedlňuje sa svojim fanúšikom a sľubuje, že turné s Judas Priest dokončí v septembri.

 

Bývalý frontman Black Sabbath a úspešný sólový hudobník musel nastúpiť do nemocnice, aby sa jeho stav stabilizoval a prestal zhoršovať. Podľa správ Sharon Osbourneovej a Ozzyho syna Jakea sa ale zdravie heavymetalovej legendy zlepšuje a do konca týždňa by mal byť prepustený z nemocnice. Držme palce Princovi temnoty, nech sa čo najskôr uzdraví.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *