Out In The Rain: Lzzy Hale a Cory Marks v romantickej balade

Spojenie country hudby s pečiatkou rocku. Kanadská hviezda Cory Marks ozvláštnil svoj album Who I Am spojením s čoraz slávnejšou interpretkou. Strihol si totiž duet s Lzzy Hale, frontwoman kapely Halestorm, v romantickej pesničke Out In The Rain.

„Čo mňa inšpirovalo v mojom účinkovaní bolo Coryho srdce, skutočne sa dá počuť, ako úprimne rozpráva a cítiš jeho bolesť a trápenie v tom, čo sa mu deje a to ho práve inšpiruje, aby napísal takúto pieseň,“ hovorí Hale.

Out In The Rain ponúka príbeh zamilovaného páriku a jeho cesty životom. 

Album Who Am I od Coryho Marksa obsahuje aj hit Outlaws & Outsiders, ktorý úspešne útočí na Top 10 rockových rádií v Amerike a Top 12 v Kanade.

Tento kúsok produkoval Kevin Churko (Five Finger Death Punch, Ozzy Osbourne) a jeho rovnako úspešný syn Kane Churko (Papa Roach, Skillet). Celkovo sa na album dostalo (ne)šťastných 13 pesničiek.

„Som skutočne vzrušený z toho, že táto nahrávka je vonku! Who I Am rozpráva príbehy z môjho života za posledných päť rokov,“ nechal sa počuť Marks. „To dobré, zlé i škaredé. Výšky i pády. Myslím, že každý si nájde na albume to svoje.“

Tak isto aj hudobná zložka útočí na širšie hudobné publikum, pretože spája prvky rocku, country a metalu. „Myslím, že je to taký album, ktorý ak by spolu nahrali Ozzy Osbourne, Merle Haggard a Eric Church, znel by takto,“ smelo zakončuje opis svojho počinu.

„Vyrastal som na country a rockovej muzike a bol som inšpirovaný pesničkami Honky Tonk Woman od Rolling Stones, tiež kapelami ako Deep Purple a ikonickým Ozzy Osbournom, ale tiež aj Merlom Haggardom a Waylonom Jenningsom. Všetci títo interpreti ovplyvnili môj hudobný štýl,“ upresňuje Cory Marks.


Použité zdroje:
https://www.blabbermouth.net/news/watch-halestorms-lzzy-hale-duet-with-country-rocker-cory-marks-in-out-in-the-rain-video/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *