Oslava 25. výročia skupiny Konflikt. Krst albumu skupiny Hrana

V klube Randal v Bratislave sa 17. apríla stretli štyri rôzne kapely, aby pobavili rôznych ľudí. Hlavným ťahákom boli Konflikt, ktorí celý rok slávia čerstvých 25 rokov na hudobnej scéne. Okrem starých dobrých hitov Jury spomenul, že v najbližších mesiacoch vyjde dlho očakávaný album Armageddon a celý večer sme spolu s Lojzom napäto čakali na pôrod jeho manželky. Dieťatko nakoniec prišlo až v pondelok, malému punkáčovi Lojzíkovi želáme za celú redakciu hlavne zdravie a trpezlivých rodičov 🙂

Hrana do svojho vystúpenia vložila skutočne všetko, a hlavná misia bola jasná a úspešne splnená – krst nového albumu Ozlomkrky prebehol za burácania celého Randalu a treba povedať, že sa krstilo skutočne luxusnou tekutinou – fľašou Captain Morgan, pretože výrobcovia tohto sladkého moku sú oficiálnym sponzorom kapely. Duet Bude Dobre s kapelou Konflikt nesmel chýbať, a kto iný by mohol nový hudobný počin pokrstiť ak nie samotný Jury.

Aj nám ostatným bolo dobre, pretože sa hralo dlho a dobre. Piatkový večer pre nás otvorili Bratislavčania Papundekel a zábava pokračovala aj po polnoci, keď sa na pódium dostali glam rockeri Friday Whiskey a odohrali show pre tých, ktorým sa ešte nechcelo spať.

Atmosféru akcie zachytil náš fotograf Ivan Džugan, fotogaléria pod článkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *