Organizátori zverejnili vyhlásenie o tom, ako to bude vyzerať na koncertoch

Nový článok vo Wall Street Journal priniesol ďalšie informácie o tom, čo môžu očakávať fanúšikovia na podujatiach kvôli ochrane zdravia.

 Zmena v hudobnom priemysle sa teraz dotýka viac ochrany zdravia a bezpečnosti na podujatiach. Tento rok festivaly nezažijeme a niektorí predpokladajú, že to nebude ani v roku 2021.

V súčasnosti na povolených menších akciách musia ľudia udržiavať od seba určitú vzdialenosť. Nie je vhodné, aby sa ľudia zdravili podávaním rúk.
Vzhľadom na možnú recesiu v ekonomike a nerozhodnosť účastníkov koncertov, ceny lístkov budú klesať. Spomeňme si na globálnu krízu, keď ceny lístkov klesli o 5-8%.

Bude sa brať veľký dohľad na hygienu a zdravotné prehliadky. Pri vchodoch sa bude merať teplota. Rúška na tvári a testovacie stanice sa stanú štandardom na každej spoločenskej akcii. Stanice na dezinfekciu rúk budú všade.

Takéto prehnané opatrenia len viac rozdeľujú a odďaľujú ľudí od seba a šíria atmosféru strachu na každom kroku. Vidíme, že aj zábava musí mať pravidlá, čo už vôbec nie je zábavné. Ľudia viac ochorejú z takýchto opatrení ako na samotnú koronu.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *