Opäť sme o krok bližšie k novej knihe o Led Zeppelin

Trojica legiend Jimmy Page, Robert Plant a John Paul Jones sa objavili na jednej spoločnej fotke. Hovoríte si, čo je na tom? Veď sú to všetko členovia kapely LED ZEPPELIN. Čím teda bola táto fotka špeciálna? Na spomínanej snímke totiž títo páni držali v rukách prvý pracovný výtlačok knihy Led Zeppelin By Led Zeppelin. Tristošesťdesiatosemstranová ilustrovaná kniha bude prvou a jedinou oficiálnou biografiou kapely, ktorá bola vytvorená v spolupráci s členmi kapely.

 

Publikácia vyjde k päťdesiatym narodeninám skupiny a jej vydanie je naplánované na október 2018 pod hlavičkou vydavateľstva Real Art Press, ktoré o knihe tvrdí: „Kniha pokrýva jedinečnú hudobnú kariéru skupiny a ponúka fotografie Jimmyho Pagea, Roberta Planta, Johna Paula Jonesa a Johna Bonhama na pódiu, v zákulisí aj v nahrávacom štúdiu. Týchto definitívnych 368 strán obsahuje doposiaľ nezverejnené fotografie a artworky z archívu Led Zeppelin, ku ktorým prispeli aj fotografovia z celého sveta.“

 

Ak máte záujem o túto jedinečnú publikáciu, už teraz máte možnosť predobjednať si ju. Bude to totiž podľa Roberta Planta jediná oslava okrúhlych narodenín kapely. Vydanie akýchkoľvek reedícií či nového albumu vylúčil, napriek tomu, že priznáva, že majú v talóne nejaký nevydaný materiál.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *