Online stream naprieč rôznymi médiami, aký Slovensko ešte nezažilo

Punková legenda Konflikt zahrá 1. mája 2020 o 20:00 online koncert! Ide o historicky prvý live stream koncert kapely za 30 rokov. Skupina tento rok oslavuje svoje okrúhle jubileum, a tak ako všetky hudobné skupiny, museli svoje koncerty zrušiť alebo preložiť.

„Bude to prvý live stream v histórií kapely, keďže turné ako aj festivaly sú zakázané. Som punkový dinosaurus, ja sa do týchto internetových, moderných veci nerozumiem, v živote som si ani nestiahol mp3, alebo som si ani nenapálil CD. Našťastie máme kamošov z Clubstream.sk, ktorí sa postarajú o tento stream a takto aspoň virtuálne zahráme. No a keď niečo robím, vždy som sa snažil spojiť všetkých do mojich aktivít, ako to bolo aj v prípade CD výberovky „Punk Rock made in Europe“ , kde som spojil 25 najznámejších punkových skupín z Európy, alebo prvý Undergroundový festival na Slovensku Punk Island, kde som zas spojil celú domácu a stredoeurópsku punkovú scénu. Tentokrát som dal dokopy najlepšie slovenské rockové kluby, festivaly a webstránky, ktoré tiež budú vysielať náš Konflikt-Korona-Koncert a zato im patrí veľké ĎAKUJEM! Tak isto ďakujeme každému, kto nás a ľudí z realizačného tímu stream koncertu v týchto ťažkých časoch podporí ľubovoľnou peňažnou čiastkou! Bez vašej podpory by to nešlo,“ hovorí Jury, líder Konfliktu a dodáva “Odkazujem punkáčom, metalistom, rockerom, že my sme tu už 30 rokov a dúfame, že ešte dlho budeme a nejaká Korona nás tak ľahko nezlomí, lebo Punk´s not dead!“

Konflikt sa tak pridáva k umelcom, ktorí v čase vládnych opatrení v súvislosti s Covid-19 potešili svojich fanúšikov aspoň týmto spôsobom.
Koncert bude vysielaný na oficiálnej facebook stránke kapely, ale tiež si ho môžete pozrieť na facebook stránke Rádia Frontinus a facebook stránkach najznámejších slovenských rockových klubov, festivalov či webov.(viď.nižšie) Koncert si môžete bezplatne pozrieť z pohodlia vášho domova vďaka chalanom z clubstreamer.eu, avšak svoju skupinu môžete v týchto ťažkých časoch podporiť ľubovoľnou peňažnou čiastkou.

Linky na DOBROVOĽNÉ VSTUPENKY sú nasledovné:
Tootoot: https://tootoot.fm/sk/events/5ea1a9692ca73d09743595c6
Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/konflikt-live-stream-show-2020-05-01/
Ticketportal.sk: https://www.ticketportal.sk/event/Konflikt-Live-stream-show
Inviton.sk: https://inviton.joj.sk/e-10850/konflikt-live-stream-show

Kluby:
Randal Club, Kulturák Klub, Collosseum Club, Smer Klub 77, RC Mlyn Vrútky, KC Hoffman, Mozi.Club

Festivaly:
Topfest, Terchovský Budzogáň, Rock pod Kameňom, Cibula Fest, OrgazmaRockFest, Festival Skaly, Punkáči deťom

Rádia:
Rádio Frontinus, Punkowe Radio Underground (PL), Radio ProRock(PL),Rádio Čas Rock(CZ)

Webstránky:
RockHard.sk, Hellmagazine.eu, Hudba.sk,Gregi.net, LIVEmusic.sk, music-zone.eu, PartyPortal.skROCKER.sk

Talentová súťaž pre mladé rockové skupiny:
Rocková maturita

Online stream naprieč rôznymi médiami, aký Slovensko ešte nezažilo

Plagát k najväčšiemu online koncertu na Slovensku v réžii punkovej legendy KONFLIKT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *