Onedlho už 14. ročník FAMAT

Veľký šéf Rady pre vysielanie a retransmisiu pán (súdruh ?) Mistrík sa vyjadril, že slovenská rocková hudba nie je veľmi rozvinutá. Chceli by sme ho preto pozvať na 14. ročník Festivalu amatérskej tvorby – FAMAT 2016. Najlepšie by bolo posielať pozvánky do jeho osobnej alebo pracovnej (alebo do oboch) mailovej schránky na každú akciu, ktorá sa víkend čo víkend na Slovensku koná, aby pánko vedel, ako to tu rockovou hudbou žije.

  

FAMAT 2016 ponúkne priestor mladým kapelám, spevákom a speváčkam a víťaz bude môcť odprezentovať svoju tvorbu na najväčšom slovenskom rockovom festivale, na Topfeste. Súťažne sa predstavia skupiny BAKING BREAD, PHILOSOPIUM, PARTICLES, ASENTH, PUNKOVÁ KNEDLA a VÝHRADA SVEDOMIA.

  

Nesúťažne vystúpia minuloroční víťazi skupina EVERLONG a s celým koncertným setom legendárna ZÓNA A, ktorú by si pán Mistrík mohol pamätať ešte z čias, kedy ju zvykli zakazovať a ktorá hviezdila vtedy, keď takéto kapely vraj u nás „fakticky neexistovali“.

  

Srdečne pozývame všetkých na FAMAT 2016 do Klubu Za Rampami v Novom Meste nad Váhom už 23. apríla 2016. Cena vstupného, na to že je možnosť vidieť a počuť až osem skupín, je takmer symbolická. V predpredaji 4 € a na mieste 5 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *