Oficiálna tribute kapela Metallicy zahrá v Košiciach celý album Master Of Puppets

„Milujeme Metallicu, budeme ju hrať,“ povedali si pred pár rokmi štyria mladí Kyjevčania a založili kapelu, netušiac, kam až to raz dotiahnu. Max Rozkrut, Andrey Liuty, Mike Rubanov a Taras Karpenko skupinu nazvali SCREAM INC. a muziku vzali poriadne vážne. Skladby svojich idolov hrajú tak verne, že sa za 9 rokov svojej existencie dopracovali k hrdému titulu oficiálny Metallica Tribute Band a ich činnosť schválil aj samotný gitarista Metallicy James Hetfield.

 

Okrem toho je Scream Inc. jediným tribute bandom, ktorý vystúpil s legendárnou šou Metallica S & M. Tento program Metallica hrala so symfonickým orchestrom v San Franciscu v roku 1999 a Scream Inc. minulý rok v moskovskom Kremeľskom paláci pred 6000 fanúšikmi.   

 

Ukrajinské kvarteto dorazí na svoju prvú návštevu Košíc už o pár dní. Jediný slovenský koncert svojho letného turné zahrá 16. augusta v klube Smelly Cat. Jeho súčasťou bude aj odohratie celého albumu Metallicy Master Of Puppets, ktorý v tomto roku oslávil už svoje 31. narodeniny. 

 


Použité zdroje:
Natália Novotná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *