Ochutnajte nový Slayer, singel Implode je na svete

Americká thrashmetalová legenda Slayer, jedna z kapiel „Veľkej štvorky“, vypustila do sveta nový song s názvom Implode. Očakáva sa, že táto skladba bude súčasťou tracklistu nového albumu, ktorý je plánovaný na rok 2015 a skupina ho plánuje vydať pod vlastnou značkou Nuclear Blast.

Slayer tak ukončia dlhoročnú spoluprácu s Rickom Rubinom a jeho spoločnosťou American Recordings.

Ide o prvý nový materiál od smrti gitaristu Jeffa Hannemana, ktorý zomrel pred rokom 2. mája vo veku 49 rokov na zlyhanie pečene. Jeff Hanneman bol zakladajúcim členom Slayer a natočil s nimi 11 albumov. V roku 2011 ho však na dovolenke uhryzol jedovatý pavúk a odvtedy to išlo s gitaristovým zdravím dole vodou. Počas liečby ho na koncertoch preto nahradil Gary Holt z formácie Exodus. Hanneman sa už do kapely nikdy nevrátil, pridružili sa problémy s pečeňou údajne aj následkom alkoholizmu, ktorým napokon podľahol.

Nebola to však jediná personálna zmena v kapele, pretože ju opustil aj fenomenálny bubeník Dave Lombardo, kvôli nevyjasneným finančným záležitostiam. V kapele ho nahradil Paul Bostaph, ktorý už v minulosti v Slayeri pôsobil.

Nový singel Implode si pozrite nižšie a nezabudnite ho ohodnotiť v komentároch pod článkom.

https://youtube.com/watch?v=sBG1WLxlQ9M

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *