Obnovený More Than Fest chce prilákať fanúšikov na Dire Straits Experience

Festival More Than Fest, ktorý bol minulý rok nešťastne zrušený len pár dní pred jeho konaním, vstáva z popola s dvojdňovým programom. Pôvodne avizovaný dátum sa o jeden deň posúva, a tak sa rockeri a metalisti zbehnú vo Zvolenskej Slatine 25. a 26. augusta.

 

A prečo ten posun? Dôvodom je headliner, ktorý sa na pódium postaví práve v nedeľu, 26. augusta. DIRE STRAITS EXPERIENCE. Malo by to byť ich jediné tohtoročné vystúpenie na Slovensku plné známych hitov zo 70., 80. či 90. rokov. Mark Knopfler v kapele už síce nepôsobí, no vraj ak zavriete oči, rozdiel si ani nevšimnete, pretože kapela hrá v zostave s výnimočnými muzikantmi.

Sobota bude patriť viac heavy či powermetalistom. Počas prvého festivalového dňa by totiž mali vystúpiť MASTERPLAN Rolanda Grapowa, ktorý to na festival bude mať len „cez cestu“, keďže už dlhé roky po odchode z Helloweenu býva práve v tejto obci, happy metalom všetkých roztancuje FREEDOM CALL a zásadné hity kapely Stratovarius, ale aj Symfonia či možno rockovej opery Avalon zahrá TIMO TOLKKI so svojou kapelou. Timo je dokonca zať božského Káju Gotta a organizátor sa vraj pohráva s myšlienkou pozvať na návštevu aj pána Gotta, len tak, bez vystúpenia.

 

Zo slovenských kapiel sa môžete zatiaľ tešiť na SYMFOBIU, MIDNIGHT SCREAM, RAVENCLAW či MOFOKILLER. Vstupenky sú už v predaji vo forme permanentiek aj jednodňových vstupov. Tím, ktorí majú ešte lístky z minulého roka, platia tieto vstupenky aj na tento ročník. Presvedčili vás tieto kapely, aby ste znovu dali šancu tomuto festivalu?

https://youtube.com/watch?v=azqN2D_l60M

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *