Obituary prídu v lete do Košíc

Možno viacerí zažili podobnú situáciu. Ešte si stále dobre pamätám na dobu, keď som nemal ešte ani „násť“ rokov a môj skvelý brat mi pustil kazetu z Poľska, kde boli OBITUARY. S presvedčením, že môj život už nikdy nebude ako predtým, som sa skryl pod posteľ a zapchal si uši. Možnosť byť fanúšikom takejto muziky nepripadala v úvahu o nič viac ako moja účasť na ich koncerte.

 

Časy sa menia a na obzore je ďalší deathmetalový sviatok, na ktorom bude prítomná moja preosvietená maličkosť. V košickom Collosseu 1. augusta zahrá a zaspieva už spomínaná partička zo slnečnej Floridy. Veď kto by nepoznal zoskupenie koncentrované okolo bratov Tardyovcov. Ich legendárna prvotina Slowly We Rot definovala tvár floridského štýlu skoro na dekádu a tak isto sa stala akousi poznávacou značkou kapely.

 

Po roku sa teda títo ctihodní páni vracajú na Slovensko, aby potešili fanúšikov aj u nás na východe. Predskakovať im bude domáca záležitosť z Piešťan menom DEHYDRATED. Lístky sa dajú celkom lacno zohnať v predpredaji cez Ticketportal aj priamo v klube.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *