O pár dní tu máme Luca Turilli’s Rhapsody so špeciálnymi hosťami

Už len chvíľa a štartuje turné Lucovi Turillimu a jeho RHAPSODY.  Fanúšikovia v Európe a Severnej Amerike sa majú na čo tešiť. Taliansky gitarista zahrá materiál z albumov Luca Turilli’s Rhapsody, pôvodných Rhapsody aj skladby zo sólových albumov.  Slovensko navštívi už o niekoľko dní – 26. januára sa predvedie v Košiciach a 29. januára zase v Bratislave.

 

Na európskych koncertoch Prometheus Cinematic Tour 2016 sa k Rhapsody pripojí Riccardo Cecchi, tenor lyrického zboru Giuseppe Verdi Di Roma, ktorý sa objavil aj vo filme Woodyho Allena Do Ríma s láskou. Riccardo je druhým oznámeným špeciálnym hosťom, prvým bol hlavný soprán – Emilie Ragni.

 

Luca Turilli hovorí: „Môj konečný umelecký sen sa stáva veľkou realitou. Predstavte si, ako budú znieť staré klasiky Rhapsody ako Unholy Warcry alebo najnovšie piesne, ako je Of Michael The Archangel And Lucifer’s Fall, Prometheus a King Solomon And The 72 Names Of God, keď budú zaspievané skutočnými  opernými  spevákmi na javisku!  Mám husiu kožu, keď  o tom len premýšľam!“

 

Hosťami na turné budú IRON MASK s bubeníkom Freedom Call Ramym Alim a ASYLUM PYRE.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *