Nový Whitesnake tento rok nebude

Nového albumu WHITESNAKE sa tento rok nedočkáme. Vydavateľstvo Froniers Music srl totiž informovalo, že nový album Flesh & Blood bude až budúci rok. Dôvodom majú byť technické problémy, ktoré sa vyskytli pri mixovaní nahrávky. Šéf kapely David Coverdale sa s vydavateľom zhodol, že vydanie albumu presunú na začiatok roku 2019.

 

Prekérna situácia, samozrejme, zahrala aj v neprospech nedávno sľúbeného singlu Shut Up And Kiss Me. Páni už totiž v marci natočili videoklip a chystali veľkolepé turné k novému albumu. Vyzerá to tak, že na nasledovníka poslednej, sedem rokov starej radovky Forevermore si ešte rok počkáme.

 

Dátum vydania sa však neposúva prvýkrát. Už minulý rok na začiatku nahrávania frontmana odstavil chrípkový vírus. David si poležal šesť týždňov, kým sa z toho dostal.

 

Je samozrejmé, že kapela sa za meškanie ospravedlňuje a sľubuje, že nový album a turné k nemu bude naozaj za to čakanie stáť. Pán Coverdale prirodzene nenecháva nič na náhodu. „Bude to ten najlepší album od Whitesnake. Viem, je to klišé, ale tak isto viem, o čom hovorím. Po skoro päťdesiatich rokoch v hudbe by som to vedieť mal.“

 

Fanúšikom neostáva nič iné iba veriť slovám nestarnúceho speváka, ktorého formu mu môžu jeho kolegovia naozaj závidieť.

https://youtube.com/watch?v=TOwd30wXc-0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *