Nový klip od Snovonne vystupuje z jej typicky temnej elegancie

Neprešlo tak veľa času odvtedy, čo sme naposledy hovorili o audiovizuálnej novinke z dielne talentovanej slovenskej rodáčky SNOVONNE. Bolo to v septembri, keď sme sa pozerali na jej (vtedy) najnovší počin, videoklip k skladbe Filth. Pár dní na to ste sa mohli v rozhovore so Snovonne dočítať aj to, že má v pláne natočiť klip ku každej jednej skladbe z jej tretieho štúdiového albumu The Child And The Bitch. A interpretka, veru, nezaháľa a pilne pracuje na splnení svojho zámeru. Po skladbách Best Days, HomeFilth tento raz prináša svojim fanúšikom klip ku skladbe Bullsh?t.

 

Vizuálna projekcia piesne Bullsh?t veľmi zaujímavým a hravým spôsobom vystupuje spomedzi typicky temnej a strašidelnej elegancie, na akú sme u Snovonne zvyknutí. Video pulzuje farbami a kreslenými textúrami. Vo svojej čiapke so zajačími ušami a lízankou v ústach Snovonne počas klipu prejde niečím, čo by sa dalo nazvať rôznymi štádiami hnevu a (respektíve alebo) jeho zvládania.

 

„Je to karikatúra hnevu,“ hovorí o svojom novom diele Snovonne, „Chcela som jednoducho vizualizovať to, čo skladba reprezentuje. Stav mysle za hnevom – kedy len chcete stáť na hlave a maniacky sa smiať, inak explodujete. Vtedy, keď už na logike veľmi nezáleží… Byť decentným ľudským stvorením vás nikam nedostalo, tak stratíte rešpekt a začnete zosmiešňovať všetko, vrátane seba, pretože to je aspoň sranda.“

 

Zajačie uši, „vrecková“ čivava, obrovské kladivo a súboj s ešte väčšou vypchatou mrkvou. Tým všetkým Snovonne zaručuje dokonale namiešaný psychedelický koktail. „Som veľkým fanúšikom videoklipov z deväťdesiatych rokov – saturovaných a zájdených, a Bullsh?t mi dal možnosť posunúť sa iným smerom než obvykle. Chcela som sa hlavne zabaviť. Ľudia, o ktorých som túto skladbu napísala, berú svoje egá príliš vážne,“ dodáva Snovonne.

 

Pokiaľ ste odoberateľom na oficiálnom webe Snovonne, tak ste si mohli pozrieť jej nový videoklip o celých desať dní skôr než bežný smrteľník. Navyše ste mohli získať pätnásť až dvadsaťpercentnú zľavu do jej oficiálneho online obchodu. 

 

Okrem nového klipu pripravuje Sno aj iné zaujímavé novinky pre svojich fanúšikov. Momentálne totiž pracuje na pódiovej projekcii pre šnúru koncertov s kabaretnou tematikou pod pracovným názvom Snovonne’s Nightmare Cabaret. Tieto vystúpenia budú zahŕňať videoprojekciu a rôznych účinkujúcich. Celá šou bude založená na koncepte posledných dvoch albumov interpretky The Nightmare Bride a The Child And The Bitch. Ešte tento rok sa teda môžeme tešiť na skutočne dych vyrážajúci audiovizuálny zážitok, ktorý budeme môcť prežiť doslova na vlastnej koži.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *