Nový klip kapely dip – city a Miss Universe SR

DIP sú v hudobnom priemysle od roku 2010. Skôr ich však môžete poznať pod menom yelllowe, pod ktorým pôsobili až do teraz. Debutový album im vyšiel v roku 2013. No a teraz v zostave František Pivovarník (spev), Jozef Dikun (gitara), Jaro Geci (bassgitara) a Stano Geci (bicie) pustili von nový klip na skladbu Cítim.

Príjemný rodinný klip s jasným cítením pohody v kruhu najbližších a pohodová jemná pieseň sú kombináciou práce hneď viacerých ľudí. Nahrávanie skladby prebehlo za spoluprodukcie Randyho Gnepu v prešovskom štúdiu 7 recordinG. Hlasovo sa na nej podieľali aj dievčatá zo zboru Vinimini, zatiaľ čo o finálny mastering sa postaral Marek Tkáčik. Urobil tak v jednom z londýnskych nahrávacích štúdií. A v neposlednom rade netreba zabúdať ani na klip. Vyšiel z dielne talentovaného Košičana Laca Rychtarika zo štúdia Woont.

 

Že je všetko o citoch, je zrejmé už z názvu piesne. Ale smer, ktorým sa uberá klip, mal byť pôvodne iný. Pozorný divák si v ňom môže všimnúť Miss Universe SR Juditu Hrubyovú. Práve pre jej súhlas s účinkovaním v klipe bol prvý plán režiséra naplniť ho šteklivými scénami. Chalani z kapely však radšej stavili na rodinnú verziu. Kvalitu tohto počinu už však posúďte sami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *