Nový klip Avenged Sevenfold = jedna veľká párty

Minulý rok v októbri kalifornské netopiere AVENGED SEVENFOLD vydali album The Stage. Pätnásť dní pred začatím jeho predaja sa na YouTube ocitlo prvé oficiálne video k rovnomennej skladbe, ktorým kapela chcela dokázať, že sme všetci len niečie bábky. A teraz, 27. apríla, svetlo sveta uzrelo video k ďalšej skladbe albumu, ale v úplne inom šate, aký by mohol človek očakávať pri názve God Damn.

 

Po úvodnom klipe k The Stage sme mohli očakávať čokoľvek. Nakoniec však prišlo niečo menej predvídané. Teda, ako sa to vezme. Obrovská párty v štýle súkromného koncertu v obrovskej priemyselnej hale, kde fanúšikov od kapely nedelia žiadne zábrany a spevák stojí uprostred davu, pričom naokolo má mosh a circle pity je niečo, po čom túži srdce každého nadšenca tejto kapely. A presne toto urobili Avenged Sevenfold pri God Damn.

 

Pred časom skupina vyhlásila konkurz pre fanúšikov, kde bolo vekové obmedznie, aby vybrali niekoľkých šťastlivcov, ktorí sa mali zúčastniť nakrúcania ich nového videa. Tak sa i stalo. Všetci si odtiaľ nepochybne odniesli skvelý zážitok a výsledný efekt vyzerá tak dobre, až by sa človek hneď rád pridal k parbe, čo klip zobrazuje.

 

Damn God je v trackliste albumu štvrtou skladbou v poradí. Je energická a svižná, vhodná práve na veci vo videu režírovanom Andersom Rostadom a produkovanom Lauren Solie.


Použité zdroje:
Foto: gudangrocker.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *