Nový album Trivium už v októbri

Prvou lastovičkou toho, že čoskoro môžeme očakávať nový album Floriďanov TRIVIUM, bola skladba s klipom The Sin And The Sentence, ktorú kapela vypustila do sveta pred tromi týždňami, začiatkom augusta. Teraz dávajú von ďalšiu pecku a s ňou aj dátum vydania ôsmej štúdiovky.

 

Najskôr skupina a obzvlášť frontman Matt Heafy navádzali očakávanie fanúšikov uverejňovaním čísel osem a jeden. Tie indikovali dátum vydania novej skladby. Ale teraz je už v éteri aj jej nasledovníčka The Heart From Your Hate.

 

Druhú menovanú pieseň skupina predstavila svetu 23. augusta prostredníctvom rádia. Pre niektorých možno prišlo najskôr sklamanie, keď nezachytili informáciu o jej vysielaní a nestihli si ju vypočuť. Našťastie, netrvalo dlho, kým sa objavilo na internete viac než len samotný zvuk. Hneď na druhý deň zoskupenie vypustilo do sveta aj oficiálny videoklip k The Heart From Your Hate. Ten je ladený v odtieňoch červenej a čiernej farby, takže jednotlivý členovia skôr vyzerajú len ako siluety. Skladba poníma o láske i nenávisti, teda o dvoch veľmi silných emóciách, ktoré človeka dokážu strhnúť a prinútiť robiť rôzne, veľakrát aj šialené veci.

Okrem vydania ďalšieho klipu kapela konečne zverejnila aj dátum, kedy sa na pultoch obchodov ocitne nasledovník albumu Silence In The Snow z roku 2015. Nová nahrávka ponesie rovnomenný názov ako prvá uvedená skladba, teda The Sin And The Sentence. Už z The Sin And The Sentence a The Heart From Your Hate cítiť, že opäť pôjde o niečo iné, než čo od nich vyšlo doteraz. Každopádne, opäť to vyzerá na veľmi chutnú lahôdku pre každého milovníka týchto Američanov. Zároveň to bude prvý album s novým bubeníkom Alexom BentomThe Sin And The Sentence by sme sa podľa dátumu vyhláseného samotnou kapelou mali dočkať 20. októbra.

 

Tracklist:

 1. The Sin And The Sentence

 2. Beyond Oblivion

 3. Other Worlds

 4. The Heart From Your Hate

 5. Betrayer

 6. The Wretchedness Inside

 7. Endless Night

 8. Sever The Hand

 9. Beauty In The Sorrow

 10. The Revanchist

 11. Thrown Into The Fire


Použité zdroje:
Foto: Warner Music

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *