Nový album Helloweenu s Kiskem a Hansenom? Sen sa stane skutočnosťou

Dlhé roky powermetaloví fanúšikovia snívali o tom, aby sa do HELLOWEENU vrátil Michael Kiske a Kai Hansen. Tento sen sa im splnil, keď sa títo dvaja páni pridali k súčasnej zostave kapely a odohrali (a stále hrajú) spolu reunion turné, ktoré sa dvakrát prehnalo aj cez Slovensko. Keď bolo vidieť, ako im to všetkým spolu ladí a že nová skladba Pumpkins United, ktorú spolu nahrali, je naozaj dobrá, prišiel sen ďalší – nový album v tejto rozšírenej zostave s Kiskem a Hansenom. A 21. augusta oznámili, či sa tento sen naplní.

 

Na svojej facebookovej stránke Helloween začal s rozprávaním, že potešia tých fanúšikov, ktorí si ich turné nechali ujsť, a to vydaním live CD a DVD na začiatku roku 2019. Čo ale potešilo viac, boli riadky, ktoré nasledovali ďalej.

 

Kapela píše, že Nuclear Blast trval na tom, aby kapela pokračovala, a to úplne novým štúdiovým albumom aj s Kiskem a Hansenom za mikrofónom. Skladateľské trio Weikath, Hansen a Deris začnú s prípravami a celá kapela s nahrávaním v roku 2019, čo znamená, že nového albumu by sme sa mali dočkať o rok neskôr. ,,Je jasné, že album naplánovaný na rok 2020 nebude nič menej než EPICKÝ,“ sľubujú fanúšikom. Kto sa už teraz nevie dočkať, kedy bude album vydaný?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *