Nový album Black Sabbath bude s Billom Wardom

Pred pár dňami sme v článku Black Sabbath propagujú svoj nový album písali aj o tom, prečo na ňom nehrá Bill Ward, pôvodný bubeník zostavy.

Nový album „13“ ešte nestihol vychladnúť a bubenícka „telenovela“ pokračuje. Napriek tomu, že vôbec nie je jasné, či Black Sabbath ešte nejaký ďalší album vydajú, Ozzy Osbourne verí, že to bude s Billom Wardom na palube.

Ozzy v jednom rozhovore povedal: „Ak budeme mať nový album pod značkou Black Sabbath, bude to naozaj v pôvodnej zostave, teda s Wardom za bicími.“

„Existuje vysoká pravdepodobnosť, že áno. Boli by sme radi, aby Bill hral na novom albume. Môžeme sa naň pripravovať veľmi dlho, hoci nemôže to znova trvať 35 rokov. V súčasnosti mám 65 rokov a neviem o tom, že by na onom svete bolo nejaké nahrávacie štúdio. Sme k tomu bližšie a to je tá dobrá správa,“ dodáva Ozzy.

Najdôležitejším momentom je teraz úspech nedávno vydaného albumu. Nie je to tak dávno, čo hudobníci z Black Sabbath spomínali, že ďalší vývoj závisí od úspechu tohto albumu.

Ukázalo sa, že môžu spávať pokojne, pretože album zdolal top priečky vo Veľkej Británii, Nemecku aj v Spojených štátoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *