TOME & Vintage boyz: Chcel by som sa narodiť skôr

Žijeme v dobe technológií a sociálnych sietí, ktoré nám vedia uľahčovať náš život. Avšak, aké sú nedostatky dnešnej modernej doby?
TOME, mladý spevák a skladateľ, spolu so svojou kapelou VINTAGE BOYZ, kritizuje novodobý svet sociálnych sietí, trendov, ale aj dnešnú mainstreamovú hudobnú scénu.

Je mnoho ľudí, ktorí otvoria Facebook, Instagram či TikTok hneď ráno, keď sa zobudia, následne ho pozerajú cestou do práce, otvoria si ho aj v práci, keď majú pauzu, potom keď prídu domov, a najsmutnejšie je, že majú potrebu mobil otvárať aj v spoločnosti svojich priateľov.

„Dnešné deti si radšej zahrajú hry online, ako keby sa stretli vonku a zahrali si futbal alebo schovávačku, v puberte dievčatá začnú pridávať takmer polonahé fotky, aby získali viacej followerov a chlapci si dokážu na internete pozrieť za hodinu toľko nahých tiel, čo môj dedo videl za celý život. Hnevá ma, že mladí ľudia prikladajú sociálnym sieťam až takú veľkú váhu a menej si všímajú skutočný okolo seba,“ hovorí autor piesne TOME.

Skupinu TOME & VINTAGE BOYZ tvoria mladí chalani z Liptova, ktorých spája najmä rocková muzika.
Ich hudba ponúka surové kritické texty o dnešnej dobe, ale aj texty o bežných veciach, akou je láska.
Moderný mladistvý prejav dopĺňa starý rock n rollový vintage zvuk.

Speváka Tomáša Mikulku môžete poznať aj z talentovej súťaže Československá Superstar, ktorej sa zúčastnil v roku 2019 a prebojoval sa až do top 20-tky.

Zostavu VINTAGE BOYZ tvoria: Dominik Lysý na elektrickej gitare, Andrej Kelčík na basgitare, Dominik Sojčák za bicími, a Tomáš Mikulka (TOME) za mikrofónom, tiež s elektrickou gitarou. TOME & VINTAGE BOYZ rozbiehajú spoločný projekt, ktorý mali v pláne vydávať už minulý rok, no kvôli lockdownu nebolo možné nahrávky a klipy dokončiť. Tento rok sa však môžete tešiť na ich ďalšie počiny, ktoré spolu s nimi pripravuje Juraj Strásky v štúdiu imagine v Žiline, kde bola nahratá aj najnovšia vydaná skladba Chcel by som sa narodiť skôr.

https://www.instagram.com/tome_music_/

Chcel by som sa narodiť skôr
Chcel by som sa narodiť skôr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *