Todd La Torre z QUEENSRŸCHE: „Nenávidím hudobný biznis“

V novom rozhovore pre Metal Express Radio frontman Todd La Torre, ktorý šéfuje QUEENSRŸCHE takmer dekádu, priznal úpadok hudobného biznisu.

„Neznášam biznis. Milujem umenie, mám rád ľudí, ktorí prídu na show, ale čo sa týka hudobného priemyslu, tak ho skurvene nenávidím.
Zábava a kamarátstvo v kapele sú skvelé, pretože stále žartujeme a smejeme sa, ale keď sa tak zamyslím, ak by som nebol v Queensr
ÿche a zarábal by som toľko, čo teraz, nerobil by som to. Možno keď som mal 20 rokov, vtedy som bol plný ambícií.“

Todd La Torre dodáva, že pre neho je dôležitá hudba, ale sláva a všetko, čo s tým súvisí, ho znechucuje. „Uznanie za moje schopnosti je skvelé, ale to ostatné je naozaj ťažký život.“

Pôvodní členovia QUEENSRŸCHE boli spevák Geoff Tate, gitaristi Chris DeGarmo a Michael Wilton, basák Eddie Jackson a bubeník Scott Rockenfield. Získali multi-platinový úspech s albumom Empire (1990). Ten obsahoval aj hitovku Silent Lucidity.

QUEENSRŸCHE niekoľkokrát menili zostavu, najvýraznejšia zmena bola, keď prišiel na miesto speváka La Torre v roku 2012. Odvtedy nahrala kapela v tomto zložení tri albumy.

Todd La Torre sa venuje aj sólo dráhe. Pod hlavičkou Rat Pak Records vydal album Rejoice In The Suffering. Na skladaní materiálu sa podieľal s Craigom Blackwellom a producentom Chrisom „Zeussom“ Harrisom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *