Prvý virtuálny festival už v nedeľu. Pripojte sa k Rock for People In the Game

Už zostáva len pár dní do začiatku unikátneho herného festivalu Rock for People In the Game. Zvoľ si svojho avatara, rozcvič si prsty a vydaj sa 31. januára do virtuálneho areálu plného koncertov, aktivít, umenia, ale aj tajných koncertov.

Na festivalových účastníkov čakajú na troch pódiách exkluzívne záznamy vystúpení britských rockerov Nothing But Thieves, texaských Missio, hviezd metalcore-u Crown the Empire a The Devil Wears Prada. Tešiť sa môžete aj na pesničkára a rappera KennyHoopla, ojedinelý spoločný set kapiel Strange Bones a Calva Louise, post-punkerov Life, rappera RedZeda, indie-rockerov I Love You Honey Bunny. Uvidíte aj veľký objav českej scény, pesničkárku Amelie Siba.

Mapa areálu Rock for People In the Game
Mapa areálu Rock for People In the Game

Stejně jako na skutečném festivalu možná nebudete vědět, kam dřív. Muzika, zábava, stánky… Prozradím, že chystáme speciální edici merche, tajnou stage s výjimečnými vystoupeními i busking českých hvězd, doporučujeme tak důkladnou prohlídku našeho herního areálu a včasný nákup vstupenky. Kapacita je omezena na 3000 hráčů,“ hovorí riaditeľ festivalu Rock for People Michal Thomes.

Návštevníci môžu zamieriť aj do partnerských zón – česká Komerční banka prináša ojedinelú vyhliadku na celý areál, na pláži s názvom Objevte Více Muziky môžete tancovať alebo súťažiť v piesku, s Red Bullom sa preletíte. Okrem mnohých umeleckých inštalácií, súťaží, výstavy Martyho Frků či známeho grafika TMBK, doplní areál bludisko alebo jedinečný mlyn na veternú a solárnu energiu s názvom GEM Tower.

Prostredníctvom avatarov sa účastníci môžu stretnúť v chatovacích zónach, tancovať, mávať, tlieskať či skákať, prípadne sa vyfotiť s kamarátmi vo foto kútiku. A nemôže chýbať ani večierok pre nedočkavých, kedy si držitelia vstupeniek budú môcť vyskúšať herné prostredie už od piatku, prípadne afterparty s YouTube Music.

Rock for People In the Game vzniká v spolupráci s Ameba Production a poprednými programátormi domácej IT scény. Tím súbežne pracuje na niekoľkých herných a komunikačných platformách. Technické zázemie a dátové siete poskytla Mall.tv.

Držitelia vstupenky na letný festival Rock for People zaplatia manipulačný poplatok vo výške iba 30 Kč, ostatní si vstupenku na virtuálny festival zakúpia za 150 Kč.

Kam sa pozrieť pre viac info o Rock for People

Info: https://rockforpeople.cz/cs/rfp-in-the-game/
Facebook: https://www.facebook.com/rockforpeople.czechrepublic/
Vstupenky: https://rockforpeople.cz/cs/vstupenky/

Koho uvidíte v areáli

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *