Power 5 vydanie albumu Adrenalin posúvajú

Heavy metalová skupina POWER 5 je z dôvodu Covidu-19 nútená posunúť vydanie nového CD s názvom Adrenalin.

Pôvodný dátum vydania bol naplánovaný na posledný februárový týždeň 2021. Bohužiaľ, aj do nahrávania a príprav albumu Adrenalin zasiahol Covid-19. Vírus prekonali bubeník Milan, basák Jirka a podozrenie bolo aj u speváka Olina, hoci uňho sa ochorenie nepreukázalo, no vďaka zápalu hrtanu a karanténe taktiež nemohol do štúdia nastúpiť. Jednotliví členovia tak nahrávali v nových voľných termínoch a skupina štúdiové práce dokončila až na začiatku februára. Teraz bude prebiehať mix, mastering a samotná výroba CD. Vydanie albumu je tak nutné posunúť o cca 6 týždňov.

„Je to, bohužel, tak a jsme nuceni posunout vydání alba Adrenalin. I kolem kapely se Covid přehnal. Milan vzhledem ke komplikovanému průběhu Covidu mohl nastoupit do studia až v lednu a poslední údery natloukl minulý týden. Covid-19 prodělal i Jirka a u mě bylo podezření, které se nepotvrdilo, ale bylo nutné dodržet karanténní předpisy a musely se hledat nové termíny na nástup do studia,“ vysvetľuje spevák Olin Škrabal. 

Power5
Power5

Vzhľadom na situáciu sa taktiež presúva koncertný krst albumu, ktorý sa mal konať na konci februára. „Narozeninový koncert k 25. výročí vzniku skupiny a zároveň křest alba měl proběhnout tradičně koncem února ve Valašských Kloboukách. Jenže situace s pořádáním akcí je taková, jaká je, a i tuto akci musíme odsunout. Za posun termínů se chceme fanouškům omluvit a zejména všem, kteří dopředu přispěli na Startovači. Chceme je ujistit že o své peníze a Startovačové odměny určitě nepřijdou.“ dodáva Olin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *