Núdzový stav nevyvolal u NoControl tvorivú núdzu

Mnohí z Vás si určite všimli, že skupina NoControl nespí ani počas tejto vynútenej koncertnej prestávky. No a to, s čím prichádzajú teraz, je naozaj veľkým prekvapením!

Singel Na Hrane ešte poriadne nedoznel a chalani prichádzajú s ďalším! Skladba Kto bude plakať za Tebou? prekvapí asi každého. Pri tejto kapele sme si už akosi zvykli na kvalitnú produkciu či texty a svoju povesť si novým singlom obhájili. Skladba prináša zvuk doplnený o analógové syntetizátory, ktoré v spojení s moderným metalovým zvukom prinášajú originálnu položku do playlistov ich fanúšikov.

NoControl
NoControl

Skupina NoControl sa tento singel rozhodla podporiť aj uvedením animovaného videoklipu. „Každý z nás sa v živote ocitne v situácii, kedy cíti potrebu vyjsť zo svojho stereotypu či komfortnej zóny. No večné odkladanie dôležitých krokov môže mať za následok aj koniec, ktorý má od happyendu ďaleko“ hovorí frontman kapely Elko Schronk. Tvorbu videoklipu kapela opäť zverila do rúk Janovi Ivanovi, zatiaľ čo o hudobnú produkciu sa postaral Jimi
Cimbala z Randal Group production.

Zdá sa, že NoControl tvorivou núdzou naozaj netrpia. Ako sa im podaril nový song a klip, môžete posúdiť sami.

Redakciu informoval Pavol Dráb, Randal Group production

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *