Nové video Kristiny Sabo

Kristina Sabo z kapely LEISURE predstavuje prvý kúsok zo svojho sólového albumu. Prvý song s názvom Star in a puppet show z rovnomenného albumu, ktorý vychádza 20. marca, predstavila spolu s videoklipom, kde si na režisérsku stoličku opäť sadla samotná speváčka.

Nový album Star in a puppet show bude obsahovať desať autorských songov. Žánrovo Kristina neupustila od rocku, v ktorom sú miestami primiešané prvky indie a popu. Album vychádza digitálne a taktiež na CD nosičoch.

Predpredaj albumu, o dizajn ktorého sa taktiež postarala Kristina, začal 28. februára. Obsahuje 20-stranový booklet s textami, jedinečným dizajnom na mieru ku každému songu a doteraz nezverejnené fotografie. Všetky nosiče zakúpené v predpredaji budú podpísané.

Kristina je autorkou hudby aj textu všetkých songov, ktoré pripravila v štúdiu spoločne s gitaristom Tomom Sabom. O basovú gitaru sa postaral Julo Szabo, basák kapely LEISURE a bubenícky post na celom albume zaujal Gabriel Szelle. Ako hosť v jednej z piesní nahral piano a sláčikové nástroje Martin Hanzel, ktorý sa už v minulosti tejto úlohy ujal v singli Cesta domov.

Kristina Sabo
Kristina Sabo

Sama Kristina uviedla na sociálnych sieťach, že sa už pracuje na ďalších videoklipoch k blížiacemu sa albumu, takže sa budeme môcť tešiť aj na ďalšie vizuálne stvárnenie pod taktovkou speváčky.

Dôležité linky:

http://www.leisure.rocks/
https://www.facebook.com/kiksaboleisure
https://www.youtube.com/channel/UCzfbt6Jl9u3bJMi6H50qbfA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *