Makovičky vydávajú nový album vhodný pre headbangerov aj pre mäkšie srdiečka

Kapela FROZEN POPPYHEAD vydáva po 3 rokoch nový album Everfrost, ktorý je zároveň ich druhým plnohodnotným albumom v rade. Oproti prvému albumu The First Furrow s len 8 skladbami ponúka Everfrost na jednom CD piesní hneď 15. Na novom albume sa nájdu pesničky, pri ktorých si budete môcť poriadne „zařádit“, ale nájdete tam aj také, ktoré Vás vezmú za srdce.

Každá zo skladieb má svoju vlastnú náladu a je venovaná určitej téme. V niektorých sú myšlienky a posolstvo jasné hneď po prvom vypočutí, pri iných sa už ale človek musí poriadne započúvať a zamyslieť. Je tiež dôležité povedať, že všetky piesne budú sprevádzané vizuálnou stránkou v podobe prevažne hraných videoklipov, ktorých scenáre kapela napísala sama.

O grafickú stránku CD sa postaral veľmi šikovný grafik z Českých Budějovíc Daniel Kyncl, ktorý je zhodou okolností švagrom frontmana Richarda Tolknera. Promo fotku, ktorá sa nachádza na poslednej strane bookletu, zaistil a upravil priateľ a dvorný fotograf kapely Tomáš Grech, alias Kalgraphy. Hudbu i texty si kapela tvorí sama.


Objednávky CD Everfrost na adrese: shop@frozenpoppyhead.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *