Lucie v Opeře Tour

Na jeseň tohto roku sa kompletná kapela LUCIE vracia na pódium brnenskej DRFG arény. Skupina sa spojila s dirigentom Kryštofom Markom, ktorý vytvoril nové symfonické aranžmány pre tento koncert, a v kombinácii s filharmóniou Hradec Králové a speváckeho zboru čaká fanúšikov neopakovateľná dvojhodinová show, kedy si vypočujú prierez celou tvorbou LUCIE tak, ako to ešte nezažili.

„Loňský rok byl pro všechny velmi těžký. Nám ale mimo jiné rok 2020 ukázal, že bez kultury to prostě nejde. Jako by nám chyběl kus naší duše, možnost sebevyjádření, svoboda, a to nejen ta umělecká, kterou bychom si měli bezpodmínečně chránit. O to víc se těšíme, až se letos zase vrátíme na pódium a znovu se svými fanoušky zažijeme tu ohromnou energii, která při živém vystoupení vzniká. To je zážitek, který nejde ničím nahradit,” zhoduje sa celá skupina LUCIE.

Členovia kapely sa však zhodujú aj na tom, že najťažšia a najnáročnejšia inovácia bola príprava samotnej organicky dynamickej scény, ktorá využíva najnovšie technológie z oblasti zvuku a vizuálnych efektov a zároveň osvedčené divadelné princípy. „Na scéně, kterou chceme fanouškům představit, jsme pracovali bezmála rok. Práce to byla náročná, ale krásná a věříme, že to bude stát za to. Je to pro nás speciální projekt, proto chceme, aby i naši fanoušci z něj měli výjimečný zážitek,” zdôrazňuje kapela.

Malá maškrta na koniec článku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *