Kluboofka World – Január 2021

Kluboofka World spúšťa dnes ďalšie kolo. Dnes o 20:00 hod. odštartuje po druhýkrát. Túto časť ovládnu európske kapely. Čoskoro sa ale pozrie aj na ďalšie svetadiely. Nepredbiehajme a teraz sa tešte na poriadnu porciu metalu.

V januárovej hitparáde uvidíte tieto klipy:

  • Dormanth (Španielsko) – Tragicomic
  • Savage Messiah (Veľká Británia) – Down and Out
  • Welicoruss (Rusko) – Siberian Heathen Horde
  • Souls of Diotima (Taliansko) – The Black Mask

Víťazom decembrového kola sa stala poľská MOYRA so skladbou The Eyes of Rats. Melodický death metal Moyry pôsobí na domácej aj zahraničnej scéne ako zjavenie. Počet fanúšikov im narastá a nie je sa čomu diviť.

Divoká karta Nároďáku Jaroměř

Steel Engraved (Nemecko) – Rebellion

Táto melodic power metalová kapela z Nemecka sa do ďalšieho kola dostával vďaka „Divokej karte“, ktorú udeľuje jeden z hlavných partnerov hitparády – Nároďák Jaroměř. Zároveň budete mať možnosť vyhrať tričko a CD tejto kapely.

Hlasovanie prebieha formou hodnotenia a pozretia konkrétneho klipu kapely, ktorej chcete dať hlas. Započítava sa pozretie alebo palec nahor. Hlasovať môžete na YouTube kanáli Kluboofka (prejsť na hlasovanie).

Hitparáda bude dostupná rovnako aj v udalosti FB Kluboofka World Leden a na web stránkach Nároďáku Jaroměř. Šesť fanúšikov, ktorí sa zúčastnia hlasovania, má možnosť vyhrať štyri multipacky piva Chotěboř Premium.

Pre skalných fanúšikov bola spustená facebooková skupina Kluboofka Family, kde nájdete unikátny obsah a predpremiéry relácií.

Kam sa pozrieť

Hitparáda: http://www.narodakjaromer.cz/kluboofka/
Partner: https://heyradio.cz/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw
FB udalosť: https://fb.me/e/1pMG0v6g1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *