Kluboofka Family – koncert skupín Torrax, Dangar Six, Rock String

Je to už päť mesiacov, čo sa hudobný klub NÁROĎÁK JAROMĚŘ presťahoval do internetového prostredia pod hlavičkou projektu KLUBOOFKA. Tento projekt začal najskôr hitparádou, a to ako českou, tak i zahraničnou. V čase čiastočného rozvoľnenie sa nám podarilo natočiť s niekoľkými kapelami rozhovory a záznamy živých koncertov.

30.1.2021 prebehol prvý koncert kapiel DYSANGELIUM, OKULT a SCELETONS.

V sobotu 3. apríla 2021 sa môžete tešiť na:

TORRAX – štart 20:00

Kutnohorskí power metalisti TORRAX majú od 20. marca na svete svoj druhý album nazvaný PŘÍBĚHY. 28. marca bol zverejnený ich program KLUBOOFKA INTERVIEW, v ktorom sa o novej doske môžete niečo dozvedieť. V live zázname uvidíte 5 skladieb z tohto albumu.

DANGAR SIX – štart 21:00

V poradí druhý štúdiový album jabloneckých DANGAR SIX s názvom TEMNÁ DOBA uzrel svetlo sveta 26. januára 2021. K tomuto počinu bol vytvorený program KLUBOOFKA INTERVIEW, ktorý bude mať premiéru 11. apríla 2021 na YOUTUBE kanáli KLUBOOFKY. V live zázname uvidíte 5 skladieb z albumu TEMNÁ DOBA.

ROCK STRING – štart 22:00

Mladí rockeri z Ivančic pri Brne hrajú melodické skladby, ale vedia do toho aj poriadne „říznout“. 25. apríla 2021 sa môžete tešiť na ich program KLUBOOFKA INTERVIEW, ktorý bude zverejnený na YOUTUBE kanáli KLUBOOFKY. V live zázname uvidíte 5 skladieb, ktoré sú predovšetkým z ich posledného albumu ANDĚLÉ MEZI NÁMI.

Koncert prebehne vo facebookovej skupine KLUBOOFKA FAMILY:
https://www.facebook.com/groups/1007478083076631

Do skupiny majú prístup vlastníci NE-VSTUPENKY, ktorej zakúpením pomáhate prežiť hudobnému klubu NÁROĎÁK JAROMĚŘ!!!

Ne-Vstupenky: http://www.narodakjaromer.cz/vstupenky/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *