COLDPLAY sprístupnili skladbu Flags na digitálnych službách

Skupina COLDPLAY vydala na streamovacích službách skladbu Flags. Pieseň sa pôvodne objavila iba ako bonus na japonskej verzii albumu Everyday Life. Štvorica ju teraz dáva k dispozícii ako samostatný singel a sprístupňuje ju fanúšikom po celom svete.

Pripomeňme, že Coldplay vydali album Everyday Life na konci roku 2019. Nahrávka je koncipovaná ako dvojalbum a je rozdelená na časti Sunrise a Sunset. Jej vydanie propagovala skupina netradičným spôsobom – išlo o inzeráty v pochybných lokálnych novinách, vydali pohľadnice s motívom albumu, ktoré tajne rozšírili po rôznych antikvariátoch. Dokonca usporiadali dva koncerty v jordánskom meste Amán, ktoré načasovali na východ a západ slnka a naživo ich streamovali cez YouTube. Album plný prekvapivých momentov sa nedávno dočkal nominácie na Grammy.

Skutočným fanúšikom a zberateľom najrôznejších rarít sú určené dva vinylové počiny, ktoré Coldplay vydali na jeseň. Ide o modrý sedempalcový singel Christmas Lights a striktne limitovanú žltú úpravu debutu Parachutes, ktorá pripomína 20. výročie vydania prvého albumu.

Pridáme ešte sumár platforiem, kde všade skladbu nájdete – https://WMCZ.lnk.to/Flags

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *