Čas na predobjednávky albumu Poupě od Pačess

Šikovnejší z vás si už mohli prvú skladbu vypočuť na SLOVAK METAL ARMY Sampler #1, pretože práve singel Jménem lilie bol vybraný ako ten, ktorý navodí atmosféru a navedie fanúšikov k novému materiálu. V rovnaký deň začína aj promo kampaň na album, ktorý pristane do schránok metalových publicistov po celom svete a taktiež tých z domácej scény. Všetci teda budú môcť pracovať na recenziách a rozhovoroch.

Zároveň v tento deň vychádza aj prvý singel Jménem lilie.

Hoci formáty, ktoré budú tento album reprezentovať, sú digital, CD, digipack CD a LP, do predpredaja sa budú dostávať nasledovne.

01. 04. 2021 – Najexkluzívnejšia ponuka prichádza so 6-panelovým balením digipack CD, ktoré je striktne limitované na 100 kusov a jediné miesto, kde sa dá objednať, je náš eshop SLOVAK METAL ARMY. DIGIPACK CD je poskladaný zo 6 panelov. V jednom z nich sa ukrýva 20-stranový booklet a podpiskarta. To ale nie je všetko, pretože balíček obsahuje aj exkluzívne prekvapenie, ktoré korešponduje s lyrickou stránkou kapely. Konkretizovať však nebudeme. Keďže očakávame značný záujem, pred-objednávky sú nastavené tak, že je nutné ich priamo vyplatiť, a to cez bankový účet. Až potom bude pred-objednávka ukončená a priradená.

01.05.2021 – do predpredaja sa dostanú ďalšie formáty, a to klasické jewel CD a tiež LP. Práve vinyl ale príde z výroby spolu s jesenným obdobím.

Oficiálny termín vydania albumu je 25/05/2021. V tento deň už budú držať v rukách svoje kúsky všetci predplatitelia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *