Buď súčasťou filmu od Postcards of Arkham

Eigengrau je originálne audiovizuálne umelecké dielo inšpirované tvorbou H. P. Lovecrafta, D. Lyncha a F. Kafku vytvorené kapelou POSTCARDS FROM ARKHAM. Buď súčasťou dobrodružstva plného temné fantázie aj Ty!

O čo presne ide?

Eigengrau je názov pripravovaného filmu a hudobného albumu (soundtracku). Eigengrau je zároveň aj farba, ktorú vidíme v absolútnej tme. Svetlo vo vnútri toho, čo sa nám javí ako temnota.

Nevytvárame len ďalšiu POSTCARDS FROM ARKHAM dosku, ale rozsiahly projekt, ktorý obsahuje 8 videoklipov žánrovo sa pohybujúcich na hranici fantasy a hororu, vrátane originálneho soundtracku. Ten kombinuje post-rock, filmovú hudbu, ambient a metal. To všetko spája originálny príbeh. 

Príbeh je inšpirovaný dielom H. P. Lovecrafta, D. Lyncha a F. Kafku. Aby sme neprezradili príliš a nepokazili zážitok, budeme v priebehu kampane prezrádzať len útržky. Navyše sa na príbehu môžeš podieľať aj Ty – tým, že nám pomôžeš vytvoriť filmové monštrá alebo si strihneš vlastnú rolu! O dôvod viac nás sledovať a podporiť!

Zdá sa Ti to ako príliš veľké sústo? Žiadna kapela sa zatiaľ o tak veľký projekt nepokúsila! Pre nás je to prirodzený krok v našom vývoji a bod, kam smerovali naše predchádzajúce projekty.

Buď súčasťou súkromnej kreatívnej skupiny, ktorá nám pomáha s produkciou tohto projektu. Môžeš ako prvý počuť skladby, stať sa komparzom vo filme, nechať si napísať úlohu na mieru v našom filme alebo dokonca vytvoriť príšeru z Tvojich nočných môr! Nahliadnite do odmien!

Kto sme a prečo nás podporiť?

S POSTCARDS FROM ARKHAM sme za takmer 10 rokov existencie kapely vydali 5 albumov, 8 videoklipov, 1 krátky film a odohrali viac ako 100 koncertov po Európe. To všetko s jediným cieľom – byť viac než len kapela a vytvoriť niečo viac než len ďalší hudobný album. K Eigengrau sme celý čas mierili a zbierali skúsenosti. Teraz je čas tieto skúsenosti využiť.

Pripravujeme náročný projekt, a preto štartujeme crowdfundingovú kampaň, ktorá má za cieľ podporiť ho nielen finančne, ale aj Tvojou osobnou invenciou. Chceli by sme náš svet rozšíriť a posunúť ďalej.

Tvoriť tento príbeh nielen pre vás, ale S VAMI! Sleduj naše sociálne siete a buď súčasťou produkcie filmu Eigengrau. Pre pravidelné live streamy, novinky, odpovede na otázky navštívte náš Facebook profil!

https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucasti-filmu-od-postcards-from-arkham

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *