A Place To Bury Strangers prídu po prvýkrát na Slovensko

Najhlučnejšia garážová kapela New Yorku zavíta v rámci svojho „Let’s see each other“ tour aj do Bratislavy, kde vystúpia 13. marca 2022 v Novej Cvernovke. Pôjde o ich vôbec prvé vystúpenie na Slovensku a diváci sa rozhodne majú na čo tešiť. Ich vystúpenia sú brutálne nabité energiou, plné rinčiacich gitár, vizuálnych efektov a všetkého, čo k poriadnemu živému koncertu patrí.

Rok 2021 bol pre nich plný zmien, ktoré nastali aj v zostave a do kapely prišli noví členovia: John Fedowitz (basgitara) a Sandra Fedowitz (bicie) z kapely CEREMONY EAST COAST. Ako vraví frontman kapely Oliver Ackermann, ide doposiaľ o najsenzačnejšiu verziu kapely. Oliver spolu s Johnom hrávali už v detstve v legendárnej shoegaze kapele SKYWAVE.

Počas prebiehajúcej globálnej pandémie sa podarilo vybudovať ešte surovejšiu verziu kapely, založiť nový record label Dedstrange, kde vyprodukovali aj nové EP Hologram, ktoré vyjde v júli tohto roku a kapela ho následne predstaví aj v rámci plánovaného turné 13. marca 2022 v Bratislave.

Oliver Ackermann je taktiež majiteľom spoločnosti Death By Audio, ktorá vyrába gitarové a syntetizátorové efekty, ktoré si obľúbili aj kapely ako NINE INCH NAILS či LIGHTNING BOLT a vytvára ich typický rozpoznateľný zvuk. Preto aj zvuk A PLACE TO BURY STRANGERS najlepšie vyznie práve v rámci ich živých show.

Vstupenky na koncert 13. marca 2022 v Novej Cvernovke sú v predaji v sieti TicketLIVE.sk.

Redakciu informoval Michal Očovan z agentúry ProMusic

A Place To Bury
A Place To Bury

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *