Nové kapely na festivale Rock In Vienna oznámené

K Rammstein, Iggymu Popovi, Iron Maiden a mnohým ďalším sa na festival Rock In Vienna, ktorý sa bude konať od 3. do 5. júna na Dunajskom ostrove vo Viedni, pridávajú Juliette & The Licks, Anti-Flag, Zakk Wylde, The Vintage Caravan a Kontrust .

 

Juliette & The Licks sú späť po šiestich rokoch, počas ktorých sa sústredila na svoju hereckú kariéru, sa Juliette Lewis konečne dala dokopy so svojou kapelou The Licks. V rámci ich reunion turné vystúpia aj na Rock In Vienna, kde zahrajú svoje staré hity ako aj nové skladby. Na vrchole svojej kariéry boli známi svojou bláznivou chémiou a energiou rozpútanou na scéne, tak sa nechajme prekvapiť, či to tam majú aj dnes.

 

Proti chudobe, proti kapitalizmu, proti vojne, Anti-Flag… Punkrocková kapela, ktorá šíri svoj politický odkaz masám už viac ako dve desaťročia, využívajúc hudbu ako silu pre pozitívnu zmenu – pri pohľade na dnešnú svetovú situáciu to môže byť dôležitejšie než kedykoľvek predtým.

 

Zakk Wylde je známejší najmä ako bývalý gitarista Ozzyho Osbornea a ako zakladateľ metalovej kapely Black Label Society je konečne späť so svojím druhým sólovým albumom. Nikto sa nevie dočkať, kedy uvidí jeho jedinečné muzikantské umenie naživo na scéne.

 

The Vintage Caravan, mladá psychedelic-rocková kapela z Islandu, ktorá je známa svojimi energickými živými vystúpeniami, vydala v roku 2015 svoj tretí album Arrival, skutočný vrchol na platni i naživo.

 

Kontrust, rakúski crossoveroví hrdinovia, predvádzajú širokú pestrosť na svojom štvrtom albume Explosive. Divoký mix žánrov, prudké rytmy a chytľavé slogany sú zárukou maximálnej zábavy.

 

Tak čo hovoríte na týchto účinkujúcich?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *