Nové albumy Queen a Guns ‚N‘ Roses

Priaznivé správy sa šíria svetom. Queen objavili staré nahrávky a vydajú album. Guns N‘ Roses majú nahratý materiál až na dva.

„Nedávno sme objavili niekoľko nahrávok, na ktorých Freddie spieva, my všetci hráme a sú skutočne nádherné. Ľudia ich budú môcť počuť už na konci roka,“ prezradil pre BBC gitarista Brian May. Kompilácia, ktorá bude obsahovať nahrávky z 80. rokov, kedy bola kapela v najlepšej forme, by mala niesť názov Queen Forever. K Freddieho pôvodným vokálom teraz kapela nahráva hudbu podľa pôvodnej predlohy. Na albume sa možno objaví aj nevydaný duet Freddieho s Michaelom Jacksonom z roku 1983.

Druhá polka albumu Chinese Democracy. Tak označil Axl Rose, frontman kapely Guns N‘ Roses pripravovaný album. Pre magazín Revolver povedal, že pred vydaním Chinese Democracy, na ktorý sa čakalo 15 rokov, nahrali naozaj veľa materiálu. Na albume sa finišuje a je takmer pripravený na vydanie. Okrem neho sa fanúšikovia môžu tešiť aj na ďalší album – remix verziu Chinese Democracy z roku 2008. Kedy sa albumov skutočne dočkáme, to Axl neprezradil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *