Nová punková superkapela na obzore

Viete, čo majú spoločné frontman kapely GREEN DAY Billie Joe Armstrong a frontman kapely RANCID Tim Armstrong? A okrem priezviska? Rodina síce nie sú, ale spojili svoje hudobné sily a vytvorili novú punkovú superkapelu, ktorá dostala príznačný názov ARMSTRONGS. Toto punkové kvarteto doplnili Billieho syn Joey Armstrong, ktorý v súčasnosti hrá v punkovej kapele SWMRS a Timov synovec Rey Armstrong.

 

Toto zoskupenie už stihlo nahrať jednu skladbu, ktorá je použitá v dokumente s názvom Turn It Around: The Story Of East Bay Punk. Dokument pojednáva o punkovom klube známom ako Gilman v Kalifornii. Práve tu svoju kariéru začínali kapely ako Green Day či Rancid. Skladbu s názvom If There Was Ever A Time pomáhali produkovať aj ostatní členovia kapely Green Day a vyjde v limitovanom náklade tisíc kusov na flexi diskoch. Celý zisk z ich predaja bude venovaný spomínanému klubu.

 

„Moju účasť môžete pokladať za samozrejmosť pri všetkom, čo sa týka práce s klubom Gilman, Timom a Joeym. Toto je o našom domove a o našej rodine. Nech žije Armstrong!“ hovorí Billie a Tim na oplátku reaguje: „Bolo vzrušujúce pracovať na skladbe pre film s Billiem a ostatnými. Chceme sa o ňu podeliť so všetkými tam vonku a venovať všetok zisk klubu Gilman, ktorý je pre nás blízkym a dôležitým miestom.“


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *