Nová Mansonova doska nebude niesť názov Say10

Po tom, ako mal 14. februára vyjsť nasledovník dosky The Pale Emperor (2015) MARILYNA MANSONA s názvom Say10, hlavne fanúšikovia tohto amerického kontroverzného umelca zostali v pomykove. Album totiž nielenže nevyšiel, ale Marilyn ani neposkytol žiadne doplňujúce informácie o tom, prečo sa tak stalo a kedy vlastne môžeme očakávať vydanie nového CD. Manson navyše prilial olej do ohňa sériou mysterióznych videí na svojom Instagrame.

 

Ale dočkali sme sa aspoň čohosi. Marilyn sa 8. mája zúčastnil premiéry filmu King Arthur: Legend Of The Sword a tam v krátkom rozhovore pre Fabulous TV prezradil: „Svoj nový album som práve dokončil a v júli sa chystám na turné. Nahrávka sa volá Heaven Upside Down.“ Síce nie sme o nič múdrejší ohľadom dátumu vydania novej dosky, ale dozvedeli sme sa aspoň, že umelec nakoniec upustil od prvotného názvu Say10, ktorý vzbudzoval už od svojho zverejnenia vlnu protichodných názorov.

 

O novom materiáli sa Manson už dávnejšie vyjadril: „Nepodobá sa veľmi na The Pale Emperor. Ľudia, ktorí už počuli nové piesne, povedali, že im pripomína skôr Antichrist Superstar a Mechanical Animals, ale v novom, odlišnom štýle. Vo svojej podstate je z niektorých dôvodov dosť násilný. Nie je emocionálny v bežnom smere. Má odreninu na ramene. Neviem sa dočkať, až si ho ľudia vypočujú. Myslím, že budú prekvapení.“ Nové, podrobnejšie informácie o tejto doske, ako aj o nadchádzajúcom turné, by ale na seba už nemali nechať dlho čakať. 


Použité zdroje:
teamrock.com
Foto: Andrew Parsons

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *