No Control ťa dostane novým klipom

Po skladbe Keď nám dojdú sny, ktorá otriasla modernou metalovou scénou, prichádzajú NOCONTROL s novou skladbou s názvom Ďakujem. Od posledného videoklipu sa v kapele udialo mnoho nového. Okrem mnohých koncertov a zjavného rozšírenia svojej fanúšikovskej základne sa môžu NoControl pochváliť aj svojím prvým turné, ktoré skončilo len nedávno. Taktiež veľkým úspechom je aj fakt, že práve NoControl si ako svoj support pre svoj bratislavský koncert vybrali Bullet For My Valentine.

„Klip sme pôvodne chceli točiť na úplne inú skladbu, no keď sme skladbu Ďakujem počuli už z prvého dema, bolo nám jasné, že všetko bude inak,” prezrádza najnovší člen kapely spevák Elo Schronk. Výber režiséra bol zo strany kapely už vopred jasný, a tak voľba opätovne padla na brnianskeho režiséra Radima Věžníka.

Drsný príbeh o nezlomnej túžbe kráčať za svojím cieľom. Nepriazeň osudu, predsudky, vytrvalosť, pokoru, ale aj bolesť a krv. To všetko nájdete v novom klipe NoControl, ktorí opäť potvrdili, že si priazeň svojich fanúšikov plne zaslúžia.


Použité zdroje:
Randal Agency

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *