Nile a Suffocation v košickom Collosseu

Východoslovenskou metropolou bude koncom septembra otriasať svetový death metal. V nedeľu 27. septembra sa do Košíc prídu predviesť NILE a SUFFOCATION, legendy a inovátori amerického brutal deathu.

 

Nile je sám o sebe pojem, ktorý spája drvivú jazdu s technickou dôkladnosťou a vsúva ju do egyptskej tematiky. To z nich robí jedinečný fenomén, súčasťou ktorého sú také svetové mená ako George Kollias alebo Karl Sanders, ktorí sú vo svojom remesle majstri a zároveň učitelia. Vystúpenie Suffocation je prehliadkou nekompromisných témp, čírej živelnosti a vysokej hráčskej zručnosti. Za mikrofón sa namiesto Franka Mullena postaví Ricky Myers (bubeník DISGORGE). Otvárať večer bude talianske EMBRYO a do klubu Collosseum prinesie modernejší death metal v kombinácii s metalcorovými tempami okorenený nevšednými klávesmi.

 

Vstupenky si môžete zakúpiť v klube Collosseum a cez www.forensickmusic.com za 22 €, cez Ticketportal za 23 € a na mieste za 25 €. Udalosť ku koncertu nájdete tu.


UPOZORNENIE:

Koncert sa začne už o 17:50, nie plánovaných 18:00. Koncert odštartuje talianska predkapela Embryo, SUFFOCATION na pódium nastúpia už približne o 18:35. Koncert sa skončí okolo 21:00. Dôvodom je organizátorom dopredu neoznámený skorší odchod skupín, ktoré v tú noc letia naspäť do USA a potrebujú stihnúť let. Iná možnosť nebola, pokiaľ by sa výraznejšie nemali skrátiť sety hlavným kapelám. (aktualizované 25. 9. 2015)

Nile a Suffocation v košickom Collosseu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *