Nightwish tu máme o pár dní. Poznáme ďalších hostí

Už len dva týždne ostávajú do prvej návštevy fínskej kapely NIGHTWISH v metropole východu. V košickom amfiteátri vystúpia 1. júna  so skupinami ALMANAC, SORRONIA, SYMFOBIA a TRISTANA.

 

O skupine Almanac Viktora Smolského už vieme nejaký ten piatok, novými ohlásenými sú však Sorronia z Maďarska. V čele stojí sympatická Anna Király. Kapely Symfobia a Tristana sa z Nightwishom predstavili už minulý rok v Banskej Bystrici a publikum ich prijalo naozaj dobre.  Symfobia pred pár dňami predskakovala kapele Citron na jej slovenskom turné. Tristana je na slovenskej scéne už stálicou a na koncerte zahrá skladby najmä z albumu Virtual Crime.

 

Návštevníci koncertu sa môžu tešiť na bohaté setlisty všetkých kapiel. Almanac sľubujú skladby z debutu aj z predchádzajúceho pôsobiska Viktora, kapely Rage. Nightwish príde s obmenou setlistu oproti predchádzajúcemu roku napríklad aj tým, že pridajú obľúbenú pieseň Nemo, aby si prišli na svoje fanúšikovia každej éry kapely.

 

Do areálu amfiteátra sa bude púšťať už od 16. hodiny a celá šou začne o 17.00. Presný program dňa, ale aj ďalšie novinky predstaví Agentúra EPG presne 7 dní pred koncertom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *