Nightwish oslávia dvadsiatku aj na Slovensku

Dva týždne plné očakávaní, počas ktorých držala agentúra Octopus Promotion svojich priaznivcov v napätí, ubehli ako voda a už poznáme to magické meno kapely, ktorá v našom hlavnom meste (nech je to akokoľvek neuveriteľné) ešte neodohrala ani jeden koncert. Budúci rok k nám zavítajú legendárni NIGHTWISH a tak ako aj v ďalších metropolách Európy odohrajú svoj špeciálny set k dvadsiatemu výročiu kapely.

 

Pri tejto príležitosti vydávajú symfo-metaloví velikáni na jar aj kompilačné 2 CD s najväčšími hitmi svojej úspešnej a miestami dosť turbulentnej kariéry. V rámci deväťmesačného koncertného turné, ktoré bude nasledovať, plánujú na pódiách zmapovať najdôležitejšie momenty svojho pôsobenia. Fanúšikovia sa pritom môžu tešiť aj na skladby, ktoré kapela doteraz na koncertoch hrala iba výnimočne, prípadne vôbec. Okrem toho si skupina údajne pripravila aj ďalšie prekvapenia, ktoré však zatiaľ zostávajú záhadou. Vyzerá to teda, že títo mimoriadne aktívni hudobníci majú počas budúceho roka pred sebou obzvlášť nabitý program. Kto z fanúšikov by si však dovolil namietať?

 

U nás si budeme môcť vychutnať ich celovečernú megašou takmer o rok, 13. novembra 2018 v Incheba Expo Arene v Bratislave. Lákať záujemcov môže aj skutočnosť, že koncert Nightwish so sebou prinesie aj špeciálneho hosťa. Koho ešte budeme môcť vidieť pod svetlom reflektorov, zatiaľ nie je známe. Tento dátum bude obzvášť výnimočný aj pre slovenské rockové radio Anténa Rock, ktoré na tejto akcii oslávi svoje štvrté narodeniny. Bohatý program veľkolepej narodeninovej párty tak jednoznačne priláka fanúšikov zo všetkých kútov krajiny, takže ak pokukujete po tejto akcii, nečakajte pridlho. Vstupenky budú dostupné v predaji exkluzívne iba cez nový ticketingový systém Listocheck od 29. novembra.


Použité zdroje:
Foto: Tim Tronckoe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *