Nightwish najpredávanejší na Ticketportali, koncert už v nedeľu

Bude to veľkovýpravný koncert. Patrí k najpredávanejším na Ticketportali. O pár dní – túto nedeľu, prídu Nightwish. Zdá sa, že na našom malom Slovensku majú celkom veľké publikum.

Nový album, nová speváčka a nabitý program čo sa týka predkapiel – to nás čaká 14. júna na amfiteátri v Banskej Bystrici. Redakcia rocker.sk bude prítomná, prinesieme reportáž a možno aj niečo viac – nechajte sa prekvapiť!

Ak ešte stále váhate s kúpou vstupenky na nedeľný koncert kapely Nightwish, tak prestaňte dumať a kupujte – organizátor hlási, že v predaji sú už len posledné kúsky!

Sabaton – ako jedna z predkapiel – len nedávno potvrdila, že na pódiu sa zjaví aj fanúšikmi požadovaný dvojtonový tank, kvôli ktorému na Slovensko posielajú kamión so svojou scénou, a to aj napriek tomu, že nikde nablízku neodohrajú ďalší koncert. Ako sami povedali, robia to pre najlepších fanúšikov

                         
Domáce kapely Millhouse, Symfobia a Tristana sa pripravujú na túto obrovskú akciu zodpovedne, aby zasúťažili s hlavnými hviezdami na maximum. Tristana dokonca povolala do svojich radov aj speváka Matsa Levena (ex-Yngwie Malmsteen), s ktorým odohrá svoju špeciálnu show s dvoma spevákmi.

Na mieste bude v predaji limitovaných 400 vstupeniek. Sú vymedzené pre tých fanúšikov, ktorí sa zdržujú v zahraničí, alebo sú zahraniční a avizovali príchod na Slovensko špeciálne kvôli tomuto koncertu. Už teraz vieme, že koncert navštívia fanúšikovia z minimálne 10 krajín sveta.

Program:
15:00 otvorenie brán
17:00 štart koncertu
24:00 koniec koncertu

Upozorňujeme fanúšikov že z dôvodu účasti bude Cesta na amfiteáter od 13:00 uzavretá pre motorové vozidlá z dôvodu bezpečnosti. Možnosti parkovania: Strieborné námestie, Európa SC, Kaufland, Lidl, okolie parku pri amfiteátri, Hušták, okolie námestia SNP; vzdialenejšie: železničná a autobusová stanica Banská Bystrica (2 železničné a okolie), bývalý Drukos, zimný štadión, Tesco. Upozorňujeme, že niektoré parkoviská sú spoplatnené.

Nightwish najpredávanejší na Ticketportali, koncert už v nedeľu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *