Nezaškatuľkovateľní rockeri ovládnu Dolný Kubín

Po dvoch skvelých koncertoch, ktoré sa v konali na prelome mája a júna tohto roku v klube Áčko v Dolnom Kubíne, prichádza do tohto mesta ďalšia zaujímavá formácia. Po groovemetalistoch a blues/rock n‘ rollových profíkoch tento raz ovládnu dolnú Oravu rockeri. 16. decembra sa obnoví šnúra večerov zaujímavých (nielen) pre rockerov, avšak miesto konania sa z viacerých dôvodov muselo zmeniť. Tento raz sa dvojica kapiel predstaví v miestnom klube U kováča a vstup na ich koncert je úplne zdarma.

 

Večer odpáli domáca indierocková kapela THE RISING SIGN, ktorá nedávno oslávila druhé narodeniny svojho debutu Moments Like This (2015) a zároveň podpísala zmluvu s vydavateľstvom Mai Lei Bel. Mladé zoskupenie má za sebou doposiaľ napríklad vystúpenie na akcii Go2stage Rádia FM či účasť v semifinále medzinárodnej súťaže BoomCup 2016.

 

Druhou kapelou tohto večera bude švajčiarske punkrockové trio SIMIA SAPIENS. Na svojom turné k albumu Wake Up Or Die (2016) sa na Slovensku zastavia hneď štyrikrát. Pred vystúpením v Dolnom Kubíne sa títo páni ukážu tiež v Banskej Bystrici, Moldave nad Bodvou a Rožňave. Určite by ste si mali prísť pozrieť ich šou, ktorá spája hneď niekoľko rockových žánrov. Podľa ich vlastných slov je totiž zbytočné obmedzovať sa len na jeden. Rovnakým pravidlom sa riadia aj The Rising Sign a to robí večer v réžii týchto dvoch kapiel ešte lákavejším. Nenechajte si ho teda ujsť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *