Netopiere sa zlietnu v Trenčíne

V trenčianskom klube Piano sa v prvý marcový piatok uskutoční „festival netopierov“ Batfest Tristanarium – metalová, miestami až divadelná show za účasti štyroch kvalitných kapiel. Usporiadatelia sľubujú netopieriu tematiku a dekoráciu, ktorá umocní výbornú atmosféru.

Domácu blackdeath metalovú legendu DEPRESY netreba zvlášť predstavovať, pôsobí na scéne viac ako dve desaťročia. Počas bohatej kariéry zahrali asi na všetkých festivaloch a kluboch na Slovensku a v Čechách, a stále majú za sebou početnú fanúšikovskú základňu.

TRISTANA hrá viac ako desať rokov, na konte má dva albumy a ten tretí s názvom Virtual Crime bude vydaný koncom marca pod hlavičkou exkluzívneho zahraničného vydavateľstva. Kapela už vystupovala na rôznych významných festivaloch ako napr. Masters of Rock, Topfest, Rock pod Kameňom, a mali tú česť robiť predskokanov hviezdam ako Scorpions, Xandria, Lordi či Tarot.  

Z českého Mostu príde výborná gothic rocková skupina CARPATIA CASTLE, ktorá aktívne koncertuje od roku 2012 a ich show je divadelným predstavením s kulisami a živými sviecami. To všetko je okorenené krásnou speváčkou Veronikou a jej nádherným vokálom a prejavom, ktorý vás strhne.

Ako posledný hosť sa predstaví aj veľmi talentovaná atmospheric-metalová kapela APRIL WEEPS. V roku 2013 vydali debutový album s názvom Outer Calm, Pain Within, momentálne pracujú na novom albume. O tom, že ide o kvalitnú kapelu, svedčí aj fakt, že boli vybraní v rámci súťaže Spark Fresh Blood do top 12 spomedzi 485 uchádzajúcich sa česko-slovenských kapiel. V marci tohto roka idú do Krakowa supportovať švédskych In Mourning v rámci ich poľského turné. Ich live show je živelná a nenechá nikoho chladným.

BATFEST 2015 má pred sebou prvý ročník, z ktorého sa môže stať pekná tradícia. Pre milovníkov tvrdšej muziky skvelý tip, ako sa dosýta zabaviť – v piatok 6. marca v Piano klube v Trenčíne.

Zvýhodnené lístky nájdete od 3. februára 2015 v sieti predpredaj.sk a na každej pobočke Slovak Telekomu.

Netopiere sa zlietnu v Trenčíne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *