Neocaesar v októbri odpália svoju prvú slovenskú šou

Holandská deathmetalová úderka NEOCAESAR, ktorú tvorí štvorica bývalých členov kapely Sinister, vystúpi už čoskoro na Slovensku. Kapela má za sebou vydanie debutového albumu 11:11 vo vlastnej réžii a už na jeseň sa vyberie na malé turné po Česku s kapelou Hypnos. Po ňom pridáva aj jeden dátum pre fanúšikov zo Slovenska. Podporu Holanďanom budú 1. októbra v klube Lúč v Trenčíne robiť naše kapely DEHYDRATED, BRUTE a Česi CRANIAL CARNAGE.

Neocaesar majú na konte debutový album, ktorý sa nesie v duchu starých materiálov z oblasti death metalu, tu však špeciálne starých albumov Sinister, pretože komplet zostava kapely pôsobila na albumoch Hate a Bastard Saints. Táto šou bude prvá a zatiaľ jediná na Slovensku v roku 2017.
 

Po dvadsiatich rokoch sa na scénu vracia piešťanská kapela Dehydrated, legenda domácich deathmetalových formácií, v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka. Kapela už má nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom Resurrection pod znovuzrodenou značkou Immortal Souls Prods.

Tretí album kapely Brute Henchmen je v prvom náklade 500 kusov takmer rozobratý. Steve a jeho družina už dnes funguje v 5-člennej zostave, keď po bubeníkovi prišiel do kapely aj druhý gitarista. Brute patria k deathmetalovým skvostom slovenskej scény.

Moraváci Cranial Carnage vydávajú svoj debut taktiež pod značkou ISP. Vyznačujú sa technickejšou formou brutálneho death metalu a tento rok sa predstavili aj na fantastickom festivale Gothoom 2017.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *