„Není se kam skrýt“ od V.A.R. po 25 rokoch v reedícii na CD

Po nedávnom vydaní radového albumu „Level 6“ chystá časopis Pařát spoluprácu s nestormi českej metalovej scény, kapelou V.A.R. 

Tá minulý rok oslávila štvrťstoročie svojej existencie a tento rok sa do rovnakej vekovej skupiny dostáva aj jej prvé demo z roku 1990 „Není se kam skrýt“, ktoré je, pochopiteľne, už asi sto rokov vypredané, a kapela tak nemôže uspokojiť záujem fanúšikov.

Nepôjde len o „obyčajné vydanie“ starého dema. V štúdiu Miloša „Dodo“ Doležala prejde kompletným remasteringom, niektoré skladby V.A.R. nahrajú znovu a dočkáme sa aj niekoľkých bonusov. V archíve nedávno zosnulého gitaristu a spoluzakladateľa V.A.R. Šneka bol objavený rozpracovaný song z konca 90. rokov, na ktorého dokončení kapela pracuje. Kapacita CD bude naplnená na maximum, z čoho vyplýva, že miesto dostanú aj ďalšie rarity. Nový booklet je samozrejmosťou.

Výročná reedícia dema „Není se kam skrýt“ vyjde pod Pařátom v druhej polovici tohto roku. Ďalšie informácie okolo tohto počinu bude časopis odkrývať priebežne, sledujte preto www.paratmagazine.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *