Nenechajte si ujsť skvelý koncert na zaujímavom mieste

Vybíjané opasky a náramky? Okrem toho, že sa prednedávnom chceli stať módnym trendom, nepatria tak celkom iba k rockerom. Slovenskí bačovia sa tiež radi zdobili takýmito doplnkami. Preto sa nie je čo čudovať, že si štvorica metalových kapiel vybrala ako miesto konania svojho koncertu práve salaš. Konkrétne Salaš v Partizánskom.

 

Už v sobotu 17. februára sa totiž v tomto podniku strhne melodická metalová všehochuť. Túto akciu o devätnástej otvoria domáci hardorckeri LTT, ktorých na pódiu vystriedajú rovnako domáci heavymetalisti KNIGHTMARE. Táto kapela už má čo-to za sebou, o čom svedčia aj ich dve dosky Posledný súdKto zachráni svet. Poriadna dávka heavy metalu so slovenskými textami vás určite osloví.

 

Druhá polovica večera bude patriť cezpoľným kapelám. Ako prvý hosť večera sa predstaví metalová formácia MARTUROS z Prievidze. Páni a pôvabná dáma hrajú melodický metal s modernými prvkami. Táto mladá a zároveň kvalitná kapela dokonca práve pre svojich fanúšikov pripravuje svoju debutovú dosku, preto sa neváhajte ísť zoznámiť s ich tvorbou a podporiť ich v tom, čo robia. Koncert uzavrie hviezda večera z Veľkého Krtíša, power/thrashmetalová úderná banda MIDNIGHT SCREAM, ktorí už toho majú za sebou na scéne ozaj požehnane. Dôkazom je šesť dlhohrajúcich dosiek či pódiová šou po boku rôznych svetových mien. Ich posledný album True Blood sa skutočne vydaril, a tak by ste si nemali nechať ujsť príležitosť vypočuť si skladby z neho aj naživo. Napríklad 17. februára na Salaši v Partizánskom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *