Nemecká svorka Powerwolf útočí novým singlom

Už vieme o novom albume POWERWOLF, ale až doposiaľ nebola príležitosť okúsiť, ako bude znieť. Vlci však nevydali von iba jeden z pilotných singlov albumu Sacrament Of Sin, rovno nám dopriali i skvostný videoklip. Dámy a páni, Demons Are A Girl’s Best Friend.

 

V úvode videa vidíme niekoho zametať kostol. Pred oltárom stojí kňaz Attila Dorn, frontman kapely, a prichádzajú mu na omšu mníšky. Pravda, zatiaľ nič extra, no je to sprevádzané energickou hudbou. A čo ešte neviete, z chóru na všetko dohliada démon Falk Maria Schlegel, ktorý hrá vlastnú hru. Sestry sa začínajú modliť, kňaz ich varuje pred vplyvom temnoty. No jeho slová sa minú účinku a s príchodom refrénu si veriace vezmú do parády démoni.

 

Klip na Demons Are A Girl’s Best Friend nie je ničím, na čo sme u Powerwolfov zvyknutí. Áno, opäť kostol, metalová omša. Lenže tentokrát nevidíme nikoho iného z členov kapely než Attilu a Falka, pričom Falk podáva vynikajúci herecký výkon v úlohe démona. Ten najskôr iba ticho dohliada na dianie spoza metly, no neskôr ho vidíme, ako so zákerným úsmevom stláča klapky organu na chóre a ovláda mysle mníšok. Sestry sa pod vplyvom zákerného démona začnú vyzliekať a vlniť sa okolo kňaza Attilu s prísľubom orgií. Opäť nový prvok, keďže zatiaľ sme nikdy nevideli u vlkov toľko nahej kože ako tentokrát. Ale prečo nie? Veď démoni sú najlepšími kamarátmi dievčaťa. 

 

Čo sa týka hudobnej zložky, Powerwolf opäť nesklamali. Ponúkli svoju klasickú metalovú omšu s chytľavým refrénom, výrazným zvukom organu a množstvom energie. Jednoducho si nebudete môcť pomôcť, keď si to pustíte. Budete stále dookola stláčať tlačítko na opakovanie. Skoro akoby i vás ovplyvnil pekelník Falk. Jednoducho opäť ukázali silu a ukojili chute, ktoré zanechávali náznaky príchodu novinky.

 

Je hriech, že si na zvyšok albumu ešte musíme počkať. No aspoň to už bude o čosi príjemnejšie vyčkávanie, aj keď celé dielo sa nám dostane do rúk až v júli.


Použité zdroje:
Foto: blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *