NEGLECTED FIELDS idú na turné po Slovensku

Neglected Fields je jedna z najznámejších kapiel lotyšskej scény. Teraz prichádza po dlhých rokoch opäť na Slovensko.

Možno to považovať za akési miniturné – kapela sa u nás predstaví v troch mestách: v Bratislave 3. septembra U Očka, 5. septembra v Banskej Bystrici v klube Tartaros a 6. septembra v klube Collosseum v Košiciach.

Neglected Fields nezabudli však ani na susedov z Čiech, kde sa objavia v meste Třinec v klube Barrocko, a to 4. septembra.

Predkapelu im nebude robiť nik iný ako naši inštrumentalisti Abstract, ktorí minulý rok vydali pod českým časopisom Pařát svoj tretí album Lightheory. Už teraz je jasné, že táto dvojica kapiel nenechá nikoho na pochybách, že svoje nástroje zvládajú dokonale a predvedú skvelý hudobný zážitok.

A aby toho nebolo málo, na každom koncerte sa predstavia aj regionálne kapely, ktoré posilnia tento tandem. Na prvej zastávke v Bratislave to budú Aeon Winds a skvelí melodici Sinners Moon. V Košiciach to bude výherca súťaže Wacken Battle Slovakia, skupina Renaissense a v Banskej Bystrici vystúpia Neglected Fields na akcii Under Tartaros Fest, kde im spoločnosť budú robiť kapely Jarun, Tisic Let Od Raje alebo Draco Hypnalis. Třinecký koncert otvoria grinderi Gutter Slut a rocková legenda Panter.

Lotyšská kapela Neglected Fields vznikla už v roku 1994, na konte má tri dlhohrajúce albumy a svojím originálnym a nezameniteľným štýlom technického death metalu si získala mnoho fanúšikov po celej Európe.

NEGLECTED FIELDS idú na turné po Slovensku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *